Newsletter

Zapisz się na Newsletter!

Newsletter

Podaruj prezent

Podaruj Voucher na
usługi Hotelu!

Kup prezent

Dobra lokalizacja

Sosnowiec 10 km dojazd 10 min
Tychy 17 km dojazd 15 min
Gliwice 29 km dojazd 20 min
Chorzów 10 km dojazd 10 min
Kraków 78 km dojazd 50 min
Zobacz mapę

Wycieczki

Zapraszamy do Województwa Śląskiego jednego z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów w Polsce. Zabierzemy Państwa na niezapomnianą wyprawę w piękne i jakże specyficzne miejsca, prawdziwe perełki Katowic i okolicy. Z naszą pomocą zorganizujecie Państwo dla Siebie, swoich pracowników lub przyjaciół wycieczkę do ciekawego zakątka Śląska.

Zabytkowa kopalnia węgla kamiennego GUIDO
Jest unikatowym na skalę światową zabytkiem techniki górniczej. Wyrobiska górnicze, podziemne korytarze wykute w skałach, wprowadzą Państwa w specyficzny klimat kopalni, a zjazd 320 m pod ziemię dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Tyskie Browarium
Zapraszamy na pełne ciekawostek i humoru zwiedzanie Tyskiego Browaru. Będziecie Państwo mieli okazję poznać tajniki warzenia piwa, historię browaru czy też wysłać pocztówkę z wielkiej beczki, a na koniec spróbować tego znanego na całym świecie trunku.

Muzeum PRL-u
Jest to kompendium wiedzy o kulturze i życiu polaków w latach 60,70,80 XX w. Na miejscu znajduje się wystawa plakatów, mebli, motoryzacji, oraz tak zwanych „absurdów PRL-u”

Giszowiec
Kolonia górnicza kopalni Giesche: miasto-ogród, dzieło braci Emila i Georga Zillmannów z XX w.; zachowało się kilka kwartałów domów mieszkalnych, dawna karczma, nadleśnictwo, szkoły i sklepy.

Robotnicze osiedle Nikiszowiec
Osiedle zostało wybudowane z myślą o pracujących w pobliskiej kopalni górników. Bogata historia oraz ciekawa architektura początku XX wieku stwarzają niepowtarzalny klimat, który sprawia, niesamowite wrażenie.

Sztolnia „Czarnego Pstrąga” oraz Zabytkowa Kopalnia Srebra
Sztolnia „Czarnego Pstrąga” i podziemia zabytkowej Kopalni Rud Srebronośnych zostały uznane za pomnik historii, jest to jedno z piękniejszych miejsc wchodzących w skład Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego.

Polskie Chicago
Podczas niezapomnianej wycieczki Szlakiem Moderny będziecie Państwo mogli obejrzeć 16 najcenniejszych przykładów katowickiej moderny w ścisłym centrum Katowic. Na wycieczkę zabierze Państwa specjalnie do tego przeznaczony melex.

Powyższe propozycje to nie jedyne atrakcje w naszej ofercie. Pszczyna – Perła Górnego Śląska, Szlakiem Kościołów Śląskich i wiele innych wycieczek oraz atrakcji wieczornych przygotujemy specjalnie na Państwa życzenie.

KODY GDS QUALITY

Amadeus: CH KTWQUA

Sabre: IH 66774

 

Galileo: CH 89735

Worldspan: IH KTWQA

Pegasus: IH 39116

KODY GDS ECONOMY

Amadeus: CH KTWESH

Sabre: IH 215382

 

Galileo: CH A5436

Worldspan: IH KTWES

Pegasus: IH 43356

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij